Riešenie zamrznutých skiel áut? Vrece s vodou! Tento úžasný trik vám môže ušetriť veľa námahy!

Riešenie zamrznutých skiel áut?  Vrece s vodou!  Tento úžasný trik vám môže ušetriť veľa námahy!

Momentálne patrí o niečo skoršie ranné vstávanie k rutine – sklá auta sa predsa musia oškrabať. Nepríjemná činnosť, mrznú vám ruky, často sa zasekne ľad a ako menší človek nie vždy všade dosiahnete. Jeho zoškrabanie je však nevyhnutnosťou – ak vás na ceste prichytia zamrznuté okná, bude vás to stáť nemalé peniaze. Samozrejme, nie je to jediný dôvod, prečo by ste mali okná škrabať; Pri jazde predsa potrebujete voľný výhľad! Ako si môžete uľahčiť nepríjemnú úlohu škrabania vecí? S týmto skvelým trikom!

Pre všetkých, ktorých škrabanie nebaví.

Vrecko s vodou

Možno ste sa pýtali, kam všetci ľudia idú s taškami plnými vody? – Idú k svojmu autu. Trik je v skutočnosti veľmi jednoduchý. Naplníte igelitové vrecko vlažnou vodou (nie horúcou!) a touto vodou potom opatrne nalejete na ľadové okná auta. Uvidíte, ako sa ľad topí a plátky sa uvoľňujú. Roztopený ľad stačí utrieť handričkou. V opačnom prípade to znova zamrzne. Ty nám neveríš?

Potom krátko kliknite na ďalšiu stranu a pozrite sa na obrázky! Tu nájdete aj veľmi dôležitú poznámku, na ktorú by ste si ako vodič určite mali dať pozor.

Strana 12

Loading...
Slovo