Rozmaznaná dcéra, smrad aj týranie zvierat. Výmena manželiek nadvihla divákov. Nedalo sa na to pozerať, píšu

V stredajšej epizóde reality show Výmena manželiek sa diváci zoznámili s rodinou z Pardubíc, ktorá obýva prenajatý byt 2 +1 v nájomnom dome. Hlava rodiny, štyridsaťtriročná Jana, je momentálne na materskej dovolenke, zatiaľ čo jej partner pracuje v automobilovom priemysle. Pochádza z Bulharska a je etnický Turek, zoznámili sa cez sociálne siete.

Spoločne vychovávajú takmer dvojročnú dcéru Šeherezádu. K Janinej rodine ďalej patrí dospelá dcéra, šestnásťročný David a osemročný Mike. V ich domácnosti nájdeme aj psa a päť mačiek.

Zdroj: Youtube

Druhá rodinka žije vo vlastnom byte 2+1 na sídlisku v Mladej Boleslavi. Tridsaťdvaročná Lucia pracuje ako operátorka a jej priateľ Roman ako logistik. Partneri sú spolu osem rokov a majú päťročného syna Románka.

Lucia má aj syna z predchádzajúceho vzťahu a rodinu dopĺňa malé šteňa. Lucia na Romanovi oceňuje jeho spoľahlivosť a sporivosť. Čo však nemá rada, je jeho veľká netrpezlivosť. Medzi partnermi je viditeľný vekový rozdiel, čo občas vedie k napätiu, pretože Roman má sklony k tomu svoju ženu vychovávať.

Všade samý neporiadok a žiadny režim

V náhradnom domove v Pardubiciach Luciu zaskočil nepríjemný zápach a vlhkosť. To ale nie je všetko. Potom, čo si prešla byt, ju šokovala absencia sporáka a rúry. A nepáčila sa jej ani špinavá a zaprášená kúpeľňa. Postupom času jej začali vadiť aj mačky, ktoré behali po byte a roznášali všade chlpy.

Diametrálne odlišný bol v náhradnej rodine aj prístup k výchove detí. Deti nemali k dispozícii pastelky, ceruzky ani papier na kreslenie, čo Luciu veľmi trápilo. Preto sa tiež rozhodla, že im tieto pomôcky kúpia zo svojich úspor.

Týranie zvierat a drmolenie

Malá Šeherezáda navyše nemala žiadny režim, v dvoch rokoch pila colu a otecko ju neustále rozmaznával. O tom, že sa nepekne správala k zvieratám ani nehovoriac. hnevala sa divačka Lenka na facebooku. rozčuľovala sa iná.

Absencia akéhokoľvek rádu a vychovania Luciu nesmierne iritovala a stávala sa častou témou hovoru i hádok medzi ňou a náhradným manželom, u ktorého by diváci ocenili titulky. Bolo mu totiž veľmi zle rozumieť.

Na druhej strane Jana sa v Mladej Boleslavi ocitla v domácnosti, kde hlavný vodca rodiny očakával, že bude obsluhovaný na každom kroku. Na svoju náhradnú manželku mal skutočne vysoké nároky, ktoré sa Jane vôbec nepáčili.

Súvisiace články

Loading...
Slovo